Aktualnie jednak najbardziej popularnym trendem jest podwieszanie sufitu jedynie pod lampy podtynkowe. To one z jednej strony doświetlają pomieszczenie z drugiej zaś tworzą efekt dekoracyjno -  wizualny.

 

Prosta elegancka budowa, nieduża zajmowana przestrzeń to główne ich zalety. Cała konstrukcja jest o połowę węższa od normalnego podwieszenia. Nie zmieniamy zatem znacznie wysokości pomieszczenia. 

 

Czarne lampy na tle białej ściany sprawdzą się w każdym wnętrzu. 

Nasza firma remontowo - wykończeniowa Gdańsk, Gdynia jest w stanie wykonać każdy typ sufitów. 

15 lutego 2023

Sufity podwieszane Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Sufity napinane najpierw pojawiły się w obiektach komercyjnych - hotelach, restauracjach, na basenach. I jak to bardzo często ma miejsce szybko przeniosły się do mieszkań indywidualnych

 

Opcja lustrzanego odbicia na suficie budziła zachwyt klientów. 

 

Ponadto nieograniczona barwa kolorystyczna, możliwość doświetlenia doprowadziło do tego, że sufity te stały się bardzo modne. Montowaliśmy je zarówno do wnętrz wykonanych w nowoczesnym stylu jak i bardziej klasycznych. I sprawdzały się wszędzie.

 

Po odpowiednim przygotowaniu konstrukcji montaż sufitu napinane jest bardzo szybki. Zajmuje praktycznie kilka godzin. Polega on na nagrzewaniu i naciąganiu specjalnej folii PCV.

 

Materiał ten jest łatwy do utrzymania w czystości. Odporny na wilgoć i ogień. Ponadto to niezwykle trwały materiał, który bezproblemowo bedzie służył nam lata.

 

Chcąc mieć modne i nowoczesne wnętrze warto zastanowić się nad ich montażem. 

 

Sufity podwieszane Gdańsk, Gdynia.

 

Sufity podwieszane mają zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Z jednej strony są niesamowicie praktyczne. Można ukryć w nich wentylację, zamontować dodatkowe oświetlenie. Z drugiej zabierają wysokość w pomieszczeniu i tym samym przestrzeń.

 

Z mojego doświadczenia powiem Wam jedno. Sufity podwieszane nigdy nie wyjdą z mody. Zmieniać się będzie ich wysokość, kształt - ale zawsze towarzyszyć będą nam we wnętrzach. 

 

Przytoczę jako przykład sufity podwieszane jakie nieodmiennie wykonywałem od 10 lat. Prosty kształt prostokąta z wnęka, spod której wydostaje się oświetlenie ledowe. Czasami prostokątów w jednym pomieszczeniu było więcej. Innym razem zamiast prostokąta było koło. 

 

Odpowiednio dopasowane lampy i pomieszczenia nabierało niepowtarzalnego klimatu. Wszystko dzięki oświetleniu ledowemu wydostającemu się z wnęk. Był okres, że na wszystkich inwestycjach montowaliśmy praktycznie to samo. Klienci zobaczyli tego typu sufit u sąsiada, rodziny i po kupnie nowego lokum u siebie również chcieli taki mieć.

 

Sufity te obniżane były na 12 cm. Jednak dzięki wnękom optycznie nie zamykało się przestrzeni, a wręcz ją otwierało.

 

Moda jednak z czasem zaczęła się zmieniać. I choć do chwili obecnej czasami montuję tego typu sufity podwieszane to częściej spotykam się z bardziej nowoczesnym rozwiązaniem.

 

Sufity podwieszane Gdańsk.

PRACE REMONTOWE

MIESZKANIE  "POD KLUCZ"

REMONTY BIUR

PROJEKTANT WNĘTRZ

REMONTY I WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ

STRONA GŁÓWNA

MDR

Mały Duży Remont

REMONTY

WYKOŃCZENIA

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

GDAŃSK GDYNIA

OKOLICE TRÓJMIASTA

KONTAKT

TEL. 697 086 093

biuro@mdremont.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

biuro@mdremont.pl

697086093

MDR

Mały Duży Remont

Adam Rogoziński