KONTAKT
TEL. 697 086 093
biuro@mdremont.pl

GDAŃSK GDYNIA

OKOLICE TRÓJMIASTA

FIRMA REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWA
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Sufity podwieszane - wykończenie mieszkania pod klucz Gdańsk

ŁAZIENKI


NIE CZEKAJ AŻ KTOŚ CIĘ WYPRZEDZI - ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ

Większość pewnie osób, szczególnie teraz, przy szalejącej inflacji zadaje sobie pytanie ile wyniesie mnie koszt remontu. 

Ile zapłacę ekipie remontowej, ile wyniosą mnie podłogi, płytki i armatura do łazienek. Na jakim poziomie koszów się zamknę z całkowitym wykończeniem mieszkania. 

 

Dlatego też podczas pierwszego spotkanie z klientami tak ważne jest dla nas wykonanie kosztorysu prac.

 

Kosztorys jaki otrzymasz uświadomi ci jaki będzie koszt remontu i wykończenia mieszkania.

 

I co najważniejsze kosztorys jest bardzo dokładny i odnosi się do każdego kolejnego etapu prac - szpachlowania, malowania, kładzenia podłóg, listew dekoracyjnych, sufitów podwieszanych. Cześć pozycji będzie obejmowała materiał budowlany, cześć odnosić się będzie do samej robocizny.

 

Kosztorys prac jesteśmy w stanie wykonać na podstawie przesłanego projektu wnętrza. Nie, nie chodzi tu o rzut mieszkania jaki otrzymujecie Państwo od dewelopera, a o dokładny projekt, gdzie na rysunkach technicznych został uwzględniony cały zakres prac, poczynając od elektryki, a kończąc na wykończeniu poszczególnych ścian.

 

Jeżeli nie posiadasz projektu wnętrz, a chciałbyś skorzystać z tej usługi, zapraszamy. Nasza firma zajmuję się również projektowaniem wnętrz. Więcej informacji uzyskasz poniżej. 

 

Jeżeli jednak nie masz projektu nic straconego. Aby wykonać kosztorys prac remontowo - wykończeniowych można również spotkać się na inwestycji i omówić wszystko na miejscu. Państwo przedstawią co chcą mieć w mieszkaniu wykonane, ja wezmę pomiary i na podstawie ich podam konkretną kwotę za remont. 

 

Czy będą zniżki? 

 

Tak, stanowimy bardzo silną konkurencję na rynku z tego tytułu, że oddajemy klientom wypracowane w hurtowniach z podłogami, drzwiami, armatura podłogową, płytkami zniżki. W stosunku do cen rynkowych są one niższe czasami nawet o 10-15 procent od ceny wyjściowej. 

 

Zatem podejmując z nami współpracę nie tylko zyskujesz wysoką jakość prac, ale również dodatkowe bonus, które odciążą twój budżet.

 

Remont i wykończenie mieszkania - czyli co powinieneś wiedzieć na start. Jakie są koszty remontu mieszkania w Trójmieście.

Projektowanie wnętrz Gdańsk, Gdynia, Sopot. Ile kosztuje projekt wnętrza i czy warto go mieć.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy konkurencyjną ofertę - projekt wnętrza  w cenie od 80-110 zł za m2 .

 

Podejmując się współpracy z nami masz kompleksowo wykończone mieszkanie. Po zaakceptowaniu fotorealistycznych wizualizacji, które prześlemy do ciebie w okresie do 2-3 tygodni od podpisania umowy, wykonamy szereg rysunków technicznych dla naszych wykonawców. 

 

Ponadto zamówimy za Ciebie płytki, armaturę łazienkową, podłogi, drzwi.

 

Będzie też odpowiedzialni za dowóz tych elementów na budowę. 

 

Wykańczanie mieszkania lub domu nie musi być dla ciebie czasochłonne ani nieprzyjemne. Spokojnie możesz poświęcić swój wolny czas pracy oraz rodzinie. My zaś wykonamy wszystko za Ciebie. 


Projektujemy w dowolnym stylu, bardzo dokładnie słuchamy potrzeb klienta, aby efekt końcowy wykończonego mieszkaniu lub domu w pełni go zadowalał.

 

Czemu jednak warto wykonać projekt wnętrza mieszkania? 

 

Przede wszystkim najważniejsze jest rozmieszczenie koncepcyjne. To na tym etapie dajemy klientom kilka opcji wyboru - układ funkcjonalny kuchni, salonu czy sypialni musi być odpowiednio dobrany pod kątem ergonomicznym i użytkowym. Przestawiamy płytę grzewczą, zlew, drzwi, krany w łazienkach , aby w pełni wykorzystać możliwości mieszkania. 

 

Planujemy miejsce wypoczynku, przechowywania, dzielimy strefy, aby na koniec otrzymać w pełni funkcjonalne mieszkanie.

 

To nasz piorytety.

 

Jak razem z klientami dobierzemy odpowiednią koncepcję skupiamy się na doborze faktur i  kolorystyki . Ten etap cieszy klientów najbardziej po otrzymaniu fotorealistycznych wizualizacji. Jeżeli ktoś zastanawia się czy chce mieć sypialnie jasną czy ciemną - my dajemy możliwość obejrzeć ją i podjąc decyzję przed wejściem ekipy budowlanej. nie tracimy czasu odwiedzając sklepy z płytkami i zastanawiajac sie czy do tych szarych mazów będzie pasowała ta ciemmnobrązowa płytka. 

 

Dzięki wizualizacjom możemy zobaczyć efekt końcowy wykończonego mieszkania przed otrzymaniem kluczy od dewelopera. 

 

Zawsze Warto zainwestować w projekt mieszkania.

Fotorealistyczne wizualizacje - projektowanie wnętrz Gdańsk, Gdynia i okolice

KONTAKT
ADAM ROGOZIŃSKI

REMONT I WYKOŃCZENIE -  TEL. 697 086 093

PROJEKT I ARANŻACJA - TEL. 693 588 630

EMAIL -  biuro@mdremont.pl


Łazienka - Kafelkarz Gdańsk, Gdynia, Sopot

Wykańczanie wnętrz Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice