schowany karnisz
19 stycznia 2023

Kafelkowanie Gdańsk

Każde mieszkanie posiada łazienkę, zatem oddając kolejne inwestycję oddaje kolejne łazienki. Jest to mój osobisty konik. Klienci bardzo często oceniają jakość pracy mojej firmy właśnie po tym pomieszczeniu - jak położone są kafelki w łazience.

 

Myślę, że wynika to z faktu, że nawet niedoświadczona osoba może szybko ocenić, czy kafle położone są prosto czy nie. Tu naprawę nie trzeba mieć specjalistycznego sprzętu. Wystarczy dobre oko. Ponadto czy fugi są równo, silikony nie wyjeżdżają, armatura nie odstaje. Całość tworzy efekt końcowy.

 

Łazienki wykonane przez moją firmę są perfekcyjne. Wierzcie mi - kafelkować teoretycznie może każdy, ale wykonać łazienkę idealnie tylko nieliczni fachowcy. Dlaczego?

 

Po pierwsze trzeba mieć odpowiedni sprzęt. Nie da się wykonać idealnie łazienki posiadając podrzędna szlifierkę z marketu. Widząc jaki sprzęt posiada zamówiony przez Ciebie fachowiec już na początkowym etapie budowy możesz stwierdzić, czy praca będzie wykonana dobrze.

 

Po drugie doświadczenie. Wiedza niezbędna jest przy montażach zestawów podtynkowych WC, baterii. Wystarczy niewielki błąd, źle podłączona złączka i po uruchomieniu woda będzie wydostawać się  z miejsc z których absolutnie nie powinna. 

 

Po trzecie terminowość - żaden inwestor nie chce, aby prace trwały wieki. Czeka na termin oddania inwestycji, aby móc w niej zamieszkać, nie zaś na to, że pracę będą się przeciagać. Dobre położenie płytek nie wymaga miesięcy ani tygodni.

 

Jeżeli Twój fachowiec twierdzi inaczej to może nie ma doświadczenia w tej pracy.

 

Nasza firma wykonuje łazienki na terenie Trójmiasta i okolic. Przy czym zaznaczam, że na chwilę obecną nie bierzemy pojedynczych zleceń na wykonanie tylko tego pomieszczenia. wykonujemy kompleksowe remonty biur i mieszkań. 

 

Mamy doświadczenie z kładzeniem płytek wielkoformatowych, mozaik, płytek o standardowych wymiarach. Potrafimy wykonać fugę epoksydową, czyli taką która się nie brudzi. W każdej łazience kładziemy folię przeciwwilgociową. Ponadto służymy radą i wiedzą.

 

I faktem jest, że w zależności od wielkości płytki jaką zamówisz wycena prac będzie wyższa lub niższa. Najdrożej dla klienta wychodzi położenie płytek wielkoformatowych zatem o wymiarach 120/240 cm i większych. Wynika to głownie z faktu, ze do położenia ich potrzeba więcej niż jedne osoby. Kilka osób jest zaangażowanych w ta pracę. Trochę taniej wychodzi format 120/120, zaś od formatu 60/120 ceny są już standardowe.

 

Co zaś się tyczy płytek małych rozmiarów - one liczone są pośrednio. To jak puzzle. Zajmują zdecydowanie więcej czasu, ale efekt wart jest tej pracy.

 

Wybierając zaś format bierzmy to co się nam podoba, nie to co jest tańsze. Będziemy przecież w tej łazience funkcjonować przez kolejne 10 lat. Nie na wszystkim warto oszczędzać, bo przy źle dobranych wzorach czy fakturach po 2 latach zapragniemy remontu, a to przecież dodatkowe koszty.

 

Wycenę prac wykonujemy bezpłatnie. 

 

PRACE REMONTOWE

MIESZKANIE  "POD KLUCZ"

REMONTY BIUR

PROJEKTANT WNĘTRZ

REMONTY I WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ

STRONA GŁÓWNA

MDR

Mały Duży Remont

REMONTY

WYKOŃCZENIA

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

GDAŃSK GDYNIA

OKOLICE TRÓJMIASTA

KONTAKT

TEL. 697 086 093

biuro@mdremont.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

biuro@mdremont.pl

697086093

MDR

Mały Duży Remont

Adam Rogoziński