ETAP III

 

ŚCIANY, SUFITY ,PODŁOGI, LEKTRYKA, HYDRAULIKA

 

Zabudowy, szpachlowanie, malowanie

Jeżeli mamy dobrze przygotowany projekt to jest to etap prac czasochłonny, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujący. Szpachlowanie, elektryka, hydraulika, malowanie. Po jego zakończeniu widać efekty, co cieszy nie tylko nas, ale i klienta. Ten etap wymaga tez bardzo dużej precyzji. Jakość prac można łatwo ocenić po wykończeniu ościeżnic okiennych. Powinny być idealne równe. Estetycznie wykończone.

 

ETAP IV

 

MONTAŻ DODATKÓW

 

Końcowy etap prac nie różni się niczym od tego jakie wykowywane są na każdym zleceniu. Montaż oświetlenia, drzwi, listew przypodłogowych, ściennych, tapetowanie.

Jednym słowem wykańczamy te wnętrza dodatkami, jakie zaplanowaliśmy wcześniej i możemy cieszyć cię z kilku dodatkowych pomieszczeń w domu.

 

Koszt adaptacji poddasza zwraca się dość szybko dzięki zwiększeniu komfortu życia. Jeżeli mamy miejsce, warto zawsze je zagospodarować i wykorzystać.

 

Na zdjęciach adaptacje poddasza wykonane na terenie Trójmiasta. Kilka naszych inwestycji. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które podejmują się tego typu prac. Aby wykonać adaptacje poddasza trzeba mieć odpowiednią wiedze i doświadczenie. My je posiadamy – prace wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic.

25 października 2023

Adaptacja poddasza - firma remontowa Gdańsk, Gdynia i okolice

Adaptacja poddasza w domach, bliźniakach czy szeregowcach staje się niezbędna, gdy zaczyna brakować nam przestrzeni życiowej. Pojawia się kolejne dziecko, potrzebujemy spokojnego miejsca do pracy, czy też pragniemy zrobić sobie siłownie, bo mamy dość ciągłych dojazdów do niej.

 

Adaptację poddasza przebiega w kilku etapach.

 

ETAP I

 

PROJEKT

 

Jeżeli przestrzeń do zagospodarowania jest duża, to musimy wykonać dokładny projekt podziału pomieszczeń. Ich ilość zależy oczywiście od naszych potrzeb, ale z doświadczenia powiem tylko, że najpierw zaplanujcie ściany, a następnie wybijcie okna w dachu, jeżeli ich nie posiadacie.

Jeżeli zaś okna połaciowe już są zamontowane to układ i projekt koncepcyjny ścian i pomieszczeń dopasujcie do ich położenia. Ponadto jeżeli na poddaszu planujecie zrobić dodatkową łazienkę, to sprawdźcie czy doprowadzenie hydrauliki w tym miejscu będzie możliwe.

Dobrze wykonany projekt po połowa sukcesu.

 

ETAP II

 

IZOLACJA

 

Izolacja jest niezwykle ważna. Wpływa ona na zachowanie tzw. komfortu termicznego. Zimą zapobiega wychłodzeniu pomieszczeń zaś latem chroni je przed nadmiernym nagrzaniem. Odpowiednio wykonana znacznie obniży rachunki grzewcze. W dzisiejszych czasach to niezwykle ważne.

Przed przystąpieniem do izolacji należy zastanowić się nad odpowiednim materiałem. Wybór na rynku jest dość szeroki – od pianek po wełny. Każdy z nich jest dobry. Wszystko zależy od funduszy jakimi dysponuje klient.

 

PRACE REMONTOWE

MIESZKANIE  "POD KLUCZ"

REMONTY BIUR

PROJEKTANT WNĘTRZ

REMONTY I WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ

STRONA GŁÓWNA

MDR

Mały Duży Remont

REMONTY

WYKOŃCZENIA

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

GDAŃSK GDYNIA

OKOLICE TRÓJMIASTA

KONTAKT

TEL. 697 086 093

biuro@mdremont.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

biuro@mdremont.pl

697086093

MDR

Mały Duży Remont

Adam Rogoziński